Pepina <3 || penicka-terka.blog.cz
xx
Pepina <3 || penicka-terka.blog.cz
Pepina <3 || penicka-terka.blog.cz
|*2731*|
Pepina <3 || penicka-terka.blog.cz
FANclub Avril♥ i pro členy→Nově↓

Letní fotografická soutěž→Přihláška+INFo↓

Pepina <3 || penicka-terka.blog.cz
Hudba: - klikněte na šipku ► a poslechněte ♫♪ si Rihannu a Rude Boy.

NoWinky

Ehm?!?Ehm!!

24. září 2010 v 18:51 | Pepina <3
Purple Avie♥ || penicka-terka.blog.cz
Ne,pozastavovat ani rušit nebudu!Ale stejně,jako u mejch kamarádek to vypadá i u mě.Škola,škola,škola,...Myslim,že pokračování znáte.APak mám sice jenom dva kroužky,ale i tak je to náročný a nakonec učení,učení,učení.Já pak už jenom s těží zvládám fejsbuk,natož blog :/.Což mě neskutečně mrzí,ale bohužel je to tak...A můj plán?!?Když přes tejden zbyde čas a jinak o víkendu.Jinak to bohužel nevidim,protože teď sem dycky po ňáký době přídu a všechno je to jenom ctrl+C a ctrl+V a takle to prostě nejde.Co z toho pak mám?Koho to pak má bavit?A bude hůř :/.Ale nezoufejte,já se vrátim a se mnou příde víkend a nový články <3 ;).

Pepinkáá <3

Photoshoot pro D-You v HQ!

24. září 2010 v 18:45 | Pepina <3
Včera se tahle fotka objevila formou scanu, dnes jí pro Vás mám již v HQ. Byla pořízena pro italské vydání magazínu D-You, které vyjde 29. září.
SOURCE :

Clinton Global Initiative in New York - 22. 09. 2010

24. září 2010 v 18:40 | Pepina <3
Dnes mám pro Vás dvě fotky z týhle akce. Vypadá to, že se tam Avril dokonce i vzdělává.. :D
"Great agriculture panel na letošních Clinton Global Initiative. Věděli jste, že bilion lidí jí až příliš moc a naopak bilion lidí nemá co jíst?"

Nová fotka pro videoklip "Alice"

19. září 2010 v 18:10 | Pepina <3
V úterý se objevily dvě 'nové' fotky, dnes pro Vás mám další dosud nespatřenou fotku Avril k videoklipu Alice. Fotka je to opravdu úžasná, bohužel ale dost potagovaná.

Easter Seals - Glendale in CA (2010)

19. září 2010 v 18:01 | Pepina <3
Avril nedávno navštívila postižené děti ve škole v Glendale. Její návštěvy byla součástí projektu "Easter Seals", což je partner Avriliny nové nadace "Avril Lavigne Foundation". Avril o této návštěvě napsala i zprávu na stránky http://www.theavrillavignefoundation.org/, které jsou již oficiálně spuštěny. Najdete toho tam zatím docela dost. Bohužel už ty zprávy teď nestíhám přeložit, ale až se vrátím ze školy, tak to sem vše dám :)
Na úplně úžasné video z této návštěvy se podívejte TADY.
SOURCE :

UPDATE photos -> photoshoot for "Alice" videoclip

19. září 2010 v 17:55 | Pepina <3
Objevily se dvě nové fotky Avril k photoshootu pro videoklip Alice.

 (CLICKNĚTE NA OBRÁZEK NÍŽE PRO ZOBRAZENÍ)

SOURCE :

Zas?!?Ano :/

14. září 2010 v 10:17 | Pepina <3
Pepina <3 || penicka-terka.blog.cz
Stejně jako obrázek nebo název článku snad zas mluvěj za všechno ... Opět sem zůstala pod peřinou s kapesníkama,čajem a zábalem na krku.Na jednu stranu je dobrý,že si můžu chvíli odpočinout,protože sem byla hodně unavená,ale nemusela by mě doprovázet ta spousta nepříjemnejch věcí,jako například kašel,rýma,zalehlý uši nebo teplota :/.Snad to bude brzo dobrý,uvidíme ... ;)

Linda Thompson : Brody & Avril "Are a male & female equivalent of each other”

14. září 2010 v 9:33 | Pepina <3
Brody Jenner měl v Hollywoodu již mnoho žen - například Kristin Cavalleri, Lauren Conrad či Jayde Nicole. Teď to ale vypadá, že našel štěstí s punk-rockovou princeznou Avril Lavigne.
"Jsou rozkošní!" řekla Brodyho matka Linda Thompson pro OK! magazín na akci Melanie Segal VMA Lounge v luxusním hotelu v Beverly Hills.
"Avril je ta nejsladší holka.. Jsem velmi šťastná, že se s ní Brody seznámil."
Podle Lindy má Brody s Avril hodně společného.
"Jsou si velmi podobní," vysvětluje Thompson. "Oba jsou pilní, zábavní, zaujatí a zodpovědní. Jsou jako ženská a mužská verze jeden druhého, což je pro jejich vztah skvělé."
Avril začala s Brodym randit po rozvodu s Deryckem Whibleym ze skupiny Sum41.
Brody již udělal pro Avril velký závazek - nechal si vytetovat její jméno na ruku.
"Myslím, že to je víc než jasná známka odhodlání," pokřačuje Thompson. "Je to dost silné odhodlání mít vytetované na těle něčí jméno."

SOURCE :

Proactiv - New commercial

11. září 2010 v 19:14 | Pepina <3
Ve Švédsku se začala vysílat nová - delší - verze reklamy na produkty Proactiv. Avril těmto výrobkům proti akcé propůjčila svůj tvář stejně tak jako třeba Katy Perry, která se v reklamě objevuje hned na začátku. Avril se tam objeví až od 2: 46. Ty nové záběry (Avril na zahradě a s kytarou) jsou podle mě prostě úžasné :) Krásnější než ty staré.

SOURCE :

Avril napsala song pro Rihannu!

11. září 2010 v 19:12 | Pepina <3
Avril prý napsala společně se sedmi dalšími skladately písničku na nové album Rihanny!
Song by se měl jmenovat "Cheers" a mimo Avril se na něm podíleli: Christy Lauren, Barthe Stacy, Edward Graham, Gibson Corey, Harr Andrew a Jackson Jermaine.
Z nového alba Rihanny jsou zatím potvrzeny názvy jen dvou songů - Only Girl a již zmiňovaný song Cheers. Rihanna na albu spolupracovala (stejně jako Avril) s Alexem da Kid a jejich cílem bylo vytvořit song, který by překonal Thriller od Michaela Jacksona.
Tyto informace se objevily především na zahraniční wikipedii a posléze na fanouškovských fórech, takže to berte s rezervou -> nemusí na tom být nic pravda! Každopádně kdyby se to potvrdilo, bylo by to zajímavé.

SOURCE :

Official calendar Avril Lavigne 2011

11. září 2010 v 10:40 | Pepina <3
Podle britské stránky Amazon je toto oficiální kalendář s Avril pro příští rok.
V Čechách zatím k dostání není, v Británii ho pořídíte zhruba za 8 dolarů.
↓ CELÝ ČLÁNEK ↓

Avril a Brody ~ Target - New York ~ 8.9.2010

10. září 2010 v 17:26 | Pepina <3
Zákazníci Targetu,měli 8.9.2010 jedinečnou možnost,spatřit Avril a Brodyho.Několik lidí toho samozřejmě využilo a proto vám přinášim tu nejnovější fotku ;).Jinak už se předpokládá,že je Avril zpátky v New Yorku,protože fotka byla pořízená právě v Targetu tohohle města...


Můj vlastní překlad = KOPíRUJ jenom s mym ZDROJEM!

Avril a Brody ~ New York ~ 30.8.2010

6. září 2010 v 20:47 | Pepina <3
Fanynka Avril, která si říká 'Sk8er Girl', měla to štěstí a v New Yorku na konci prázdnin potkala Avril a Brodyho. Byla tak hodná a dala na Internet k dispozici jejich fotku ↓
SOURCE :

EEOC -> Avril o novym albu!

2. září 2010 v 17:04 | Pepina <3
V nejnovějším čísle francouzského časopisu EEOC Avril mluví o novém albu.

"Moje nová práce zahrnuje vše, co jsem cítila v posledních letech: radosti, starosti, veselé a smutné okamžiky. Mám ve zvyku o sobě mluvit a říkat, co se se mnou děje a to je přesně to, co jsem udělala při této příležitosti, i když to může znamenat, že zveřejním světu, jak jsem se cítila, když se můj manželský život rozpadl. Takže myslím, že moje nová práce bude mnohem intimnější a náročnější. Nyní, když mám něco říct, tak to prostě řeknu a je to: je zbytečné používat tisíce metafor, koncept zůstává stejný."

SOURCE :

Pepince se chtělo do ústavu :P

1. září 2010 v 15:36 | Pepina <3
Yep :P ... A je to tady!Možná si řikáte,že sem blázen,ve skutečnosti máte pravdu :D,ale mě se neska do toho ústavu chtělo.Chtěla sem zas vidět kámoše,zas bejt se všema pohromadě atd.Do školy se teď tešim každej den,i když byl zatim jenom jeden :D.Ráda si řeknu,tak a zejtra zas v 6.20 budííček <3.A neska?!?Neska sem si školní den užila úplně maximáálně :).Fasování skříněk,dohadování kroužků,kupování obědů,setkání s lidma a spousta dalších skvělejch věcí.Asi žiju trošku jinde,ale aspoň sem originální :D.Nj,lidé sou růůzné ;).Pháá <3.

Avril je 5.nejposlouchanější zpěvačkou last.fm

1. září 2010 v 15:29 | Pepina <3
Avril je pátou nejposlouchanější ženskou umělkyní na stránce last.fm
Songy od Avril si už uživatelé této stránky poslechli více než 50.000.000, čímž se zařadila před hvězdy jako je Beyonce, Christina Aguilera či Katy Perry. Skvělé!

Žebříček nejhranějších ženských umělkyní na Last.Fm ↓ 
#1 Lady GaGa - 81.903.637
#2 Britney Spears - 74.870.729
#3 Madonna - 60.729.061
#4 Bjork - 53.769.061
#5 Avril Lavigne - 50.185.522
#6 Regina Spektor - 49.194.182
#7 Amy Winehouse - 43.669.459
#8 Rihanna - 43.587.505
#9 Beyonce - 38.033.707
#10 Lily Allen - 37.769.274

Brodyho oslava narozenin - A kde je Avril?!?

1. září 2010 v 15:27 | Pepina <3
Brody Jenner měl minulý týden 27. narozeniny. Včera byl spatřen v Las Vegas při narozeninové oslavě s kamarády. Bývalá hvězda reality show tam ale byla bez jeho přítelkyně Avril Lavigne, které byla nedávno diagnostikována infekce krku.
Doufejme, že byl během párty Brody hodný chlapec!
SOURCE :

Avril spolupracuje s Pharrellem Williamsem

26. srpna 2010 v 16:31 | Pepina <3

Pharrell Williams (37) se v jednom novém rozhovoru zmínil, že spolupracuje s Avril Lavigne.
Citace:
"Pracuju teď na několika věcech v umění, ale ještě o tom nemůžu pořádně mluvit. Kromě toho se věnuji normálním věcem jako je BBC, Ice Cream (jeho vlastní značka oblečení) - spojil jsem se s Timbalandem a děláme úžasné věci. Spolupracuju taky s T.I., Gucci Mane, Nicky Minaj, Avril Lavigne, Ciarou, Rihannou - všichni tyhle lidi chtěli dělat odlišné věci..."

Kdo je to Pharrell Williams?
Světově známý producent, muzikant, skladatel, leader rockové skupiny N.E.R.D (na fotce pod článkem), rapper, držitel třech ocenění Grammy (dvě v roce 2004, třetí roku 2007), zakladatel labelu Star Trak Records, módní návrhář a mnoho dalšího. Tento umělec se pohybuje v průmyslu showbusinnesu od roku 1990. Věnuje se hlavně hip-hopu, rocku, popu, funku a R&B. Za svou kariéru spolupracoval s hvězdami jako je Jay-Z, Britney Spears (produkoval song I'm Slave 4 U), Jennifer Lopez (pro ní napsal song Fresh Out The Oven), Gwen Stefani, Snoop Dogg, Kanye West, Lupe Fiasco a mnoho dalších.

SOURCE :

Avril,Brody a Linda Thompson spolu na večeři

26. srpna 2010 v 16:29 | Pepina <3
•Brody Jenner a Avril Lavigne si dali s Lindou Thompson (Brodyho maminka) večeři na terase restaurace v západním Hollywoodu v Chateau Marmont. Zamilovaný pár byl šťastný, že se může mazlit u stolu, když společně konverzovali ve třech u vína. Jenner se poté posadil do pozadí a přenechal dámám většinu konverzace - ale celou dobu při předkrmech i při večeři udržoval své oči nasměrované na Lavigne.

SOURCE :

Jak to bude vypadat ...

23. srpna 2010 v 13:03 | Pepina <3
Bylo,je a zatim bude :

~ ABOUT me ~
(o mě,mejch oblíbenejch věcech,lidech,...)

~ FOR you ~
(pro tebe,...)

~ OTHER ~
(no coment)
~ Crazy ~
~ Koš ~

P.S. : Změna -> Víc rubrik vypisovat nebudu,protože je jich vážně hodně a myslim,že by to bylo zbytečný,takže když do nich napíšu článek,tak tam odkaz už bude a když se někdo bude chtít podivat,tak je najde v archivu ;).
 
 

Reklama