Pepina <3 || penicka-terka.blog.cz
xx
Pepina <3 || penicka-terka.blog.cz
Pepina <3 || penicka-terka.blog.cz
|*2731*|
Pepina <3 || penicka-terka.blog.cz
FANclub Avril♥ i pro členy→Nově↓

Letní fotografická soutěž→Přihláška+INFo↓

Pepina <3 || penicka-terka.blog.cz
Hudba: - klikněte na šipku ► a poslechněte ♫♪ si Rihannu a Rude Boy.

Říjen 2008

Psíci

31. října 2008 v 13:56 | Pěnička |  Crazy

Bernský salašnický pes

26. října 2008 v 18:10 | Pěnička |  Crazy

Bernský salašnický pes je celosvětově oblíbený pes. Známý již ze středověku. Je nejpopulárnější ze všech alpských psů Švýcarska.

ANGLICKÝ NÁZEV:
Berner Sennenhund; angl.: Bernese Mountain Dog
PŮVOD:
Známý již ze středověku. Je nejpopulárnější ze všech alpských psů Švýcarska. Odvozuje se od římských Molossů a místních pracovních psů. V horských oblastech Švýcarska byl po dlouhá staletí pomocníkem pastevců, hlídačem stád, honákem i tahounem. Dnes výborný společenský a rodinný pes, který dokáže i hlídat.
POPIS:
Vyšší střední pes mohutné stavby těla, výška v kohoutku je 58 až 70 cm, hmotnost okolo 45 kg. Pevná kostra je tělo obdélníkového formátu (9:10), má rovný hřbet a hluboký hrudník, dosahující alespoň k loktům. Hlava se značí silnou lebkou a středně dlouhým čumákem. Přechod od čela k čumáku je hluboký. Oči tmavé, mandlového tvaru, uši středně velké, vysoko nasazené, trojúhelníkové. Ocas dlouhý, sahající až pod hlezna, bohatě osrstěný. Nemusí být ohnutý nebo zatočený na záda. Tlapy jsou krátké a kompaktní. Srst volná, docela dlouhá, může být mírně zvlněná. Zbarvení černé s rezavým nádechem (na šíji, nad očima, tlapách a hrudi) s bílými znaky.
VÝŠKA:
Pes má v kohoutku 64 až 70 cm, ideal je 66 až 68 cm.
Fena má v kohoutku 58 až 66 cm, ideal je 60 až 63 cm.
VÁHA:
Kolem 45 kg.
SRST:
Srst je hustá, volná, celkem dlouhá, většinou mírně zvlněná. Zbarvení černé s rezavým nádechem (na šíji, nad očima, tlapách a hrudi) s bílými znaky.
CHARAKTER:
Velice nádherný a chytrý pes, s charakterem budoucího dříče. Živý, silný a vytrvalý lovecký pes s výborným čichem. Povaha odpovídá ušlechtilému zevnějšku, je tichá, klidná, jemná, k pánovi a jeho rodině velmi přátelská a oddaná, k cizím spíše uzavřená. Veškerá výchova musí probíhat bez sebemenšího náznaku hrubosti, jinak se pes stává plachým. Tento pes je použitelný jako honič i barvář. Někdy je chován i jako příjemný společník. Na celém světě získal popularitu jako nádherný výstavní i domácí pes, oddaný přítel a miláček rodiny. Dobře se snáší s dalšími domácími zvířaty. Klidný, dobromyslný a vlídný pes. Je sebejistý, nebojácný, přátelský ke všemu živému. Přesto z něj lze vychovat i dobrého hlídače.
Měl by být celoročně ubytován venku, neboť potřebuje dostatek prostoru. Jeho výchova není náročná.
PÉČE:
Srst vyžaduje pravidelnou, i když časově ne příliš náročnou péči.
PLEMENO:
FCI II. - Pinčové a knírači, molossoidní.
Skupina 2 Pinčové a knírači, molossoidní a švýcarští salašničtí psi.
Sekce 3 Švýcarští salašničtí psi.
Bez pracovních zkoušek.
OFICIÁLNÍ ZKRATKA V ČR :
BSP
ČÍSLO STANDARDU:
45 / 1993 (Švýcarsko)


Bígl

26. října 2008 v 18:09 | Pěnička |  Crazy

Van and Zac

26. října 2008 v 18:02 | Pěnička |  All graphics
Free Image Hosting Free Image Hosting Free Image Hosting Free Image Hosting Free Image Hosting Free Image Hosting Free Image Hosting Free Image Hosting

Van-shoots

26. října 2008 v 18:02 | Pěnička |  All graphics
Free Image Hosting Free Image Hosting Free Image Hosting Free Image Hosting Free Image Hosting Free Image Hosting Free Image Hosting Free Image Hosting

Tak tohle je Asta

26. října 2008 v 17:56 | Pěnička |  !!!POZOR!!!
Ahoj lidi.Už dlouho jsem neměla nějakou novou žhavou novinku v menu tak jsem se rozhodla,že si pořídím novou pixelku.Takže tohle je ona

Jméno:Asta
Rasa:Voříšek
Datum narození:26.10.2008
Majitel:Penicka
Fotka:
pixel110.gif picture by sweetxlayouts

Radši zůstanu na souši

26. října 2008 v 12:07 | Pěnička |  Crazy

Jak zabít mravence

26. října 2008 v 12:05 | Pěnička |  Crazy

Hafáááánek

26. října 2008 v 12:04 | Pěnička |  Řetězáky
Tenhle hafánek už je strašně starej začíná nemocnět.. a tak vás prosím, dejte si to na blog...za každého blogaře jí ubyde den...a za chvilku bude zas jako štěňátko..mladá, krásná a plná radosti..všem moc děkuji. Cuqi_nka*, Makiis, Moňula x),Katt ;)),Lady.Ja-ne,Maggi258,Lusy,Penicka

Líbání

26. října 2008 v 12:02 | Pěnička |  Profík v lásce

Polibky - techniky líbání

Nevím, proč lidé vědí o líbání tak málo a umí jen pár polibků, přitom je to něco, co lidé dělají častěji než sex. Vždyť jeden polibek vám může přinést třeba i několik hodin radosti... Ale to záleží na tom, kdy, kde, jak a od koho ten polibek dostanete. Jasně, namítnete, že sex je sex, ale v době, kdy je AIDS stále větší a větší hrozbou, byste si měli více vážit své partnerky, i když třeba není vždy při chuti, vždyť líbání je to, po čem milující žena touží daleko více.
-
-
-

Líbání Lehoučkými dotyky

Tento druh polibku má za úkol vydráždit partnera či partnerku a u některých osob může vyvolat příjemné mrazení. Takže jak na něj? Co nejjemněji se dotkněte partnerových úst a poté po nich přejíždějte tak něžně, jako byste jeho rty hladili peříčkem. Přitom naklánějte hlavu ze strany na stranu. Můžete po chvíli místo rtů použít špičku jazyka a poté jeho navlhčené rty jemně pofoukat. Uvidíte, že to vašeho partnera či partnerku nenechá chladné. Přidejte do práce i ruce, zlehoučka po rtech přejíždějte prstem, pokud bude reagovat pozitivně, můžete spodní ret lehce uchopit mezi prsty, přitáhnout ho ke svým ústům a vložit do úst. Můžete přitom partnera i lehce štípnout, tento možná trošku agresivní polibek vzruší zejména muže.
-

Líbání rty i zoubky

Něžně se dotkněte partnera pod ouškem a pomalu mu sjíždějte po krku a jemně stiskněte zuby jeho kůži. Možná se vám toto líbání zdá lehce agresivní, ale pokud budete dost jemní, určitě u partnera zvýšíte hladinu endorfinu v těle. Když vás vaše přítelkyně takto líbá, znamená to, že se vás nehodlá vzdát.
-

Francouzké polibky

Vklouzněte jazykem mezi partnerovy rty. Dotkněte se jeho jazyku a pohybujte s ním dovnitř a ven. Tento druh polibku je neskutečně vzrušující a hra jazyků je prostě neuvěřitelně sexy. Jazykem se můžete dotýkat vnitřní strany tváří nebo horního patra. Také můžete jemně hladit zoubky. Je zvláštní, že při tomto druhu líbání jsou muži rádi, když partnerka dobývá svým jazykem jejich ústa. Naproti tomu pro některé ženy by mohla být přílišná agresivita vašich "útoků" nepříjemná.
-

Objímání se rty

Tento polibek je asi nejznámější z filmového plátna a je také o trošku nevinnější než ten francouský. Takto se člověk vydrží líbat mnohem déle. Jak se to dělá? Jednoduše svými rty sevřete spodní ret, nechte partnera/ku sevřít váš horní ret nebo opačně. Pohybujte pomalu rty a něžně je vtahujte dovnitř. Vždy po chvíli si měňte pozice. Tyto polibky jsou jedny z opravdu nejkrásnějších, neboť se při líbání do rtů nahrne větší množství krve a jsou pak daleko citlivější.
-

Líbání na různé části těla

Hledejte rty a jazykem na těle partnera erotogenní zóny a přijdete na to, že jsou na velmi netradičních místech, domluvte se s partnerem, aby vám naznačil, ve kterých místech je mu váš jazyk nebo rty na těle nejpříjemnější.
-
Hladový polibek
Tenhle polibek vás oba katapultuje do sedmého nebe.
Jak na to:Mírně skloň hlavu a ústy začni sát jeho spodní ret.On by měl dělat to samé s tvým horním rtem.Pak se vystřídejte.PO chvíly pomalu otevři ústa a zmocni se obou jeho rtů dohromady.Sání rty báječně prokrvuje a ty se díky tomu stávají mnohem citlivější.
-
Ledový polibek
Jak na to:Jedná se vlastně o pouhý náznak polibku,při kterém ale tvému klukovi pořádně zamrazí v zádech.Základemm úspěchu je nikam nespěchat.Přibližuj se pomaličku k jeho rtům a jen lehce přejeď těmi svými,aby je spíše tušil,než cítil.Pak je pozvolna olízni špičkou jazyka a jemně na něj zafoukej.Tím polibku dodáš ledovou příchuť,která ho dostane do varu.
-
-
-

Rady pro ženy:

Chcete-li, aby se váš partner zlepšil v líbání, pošlete mu po schůzce dopis s hodnocením jeho líbání, hodnoťte něžnost, vůni rtů, ohebnost jazyka, prostě cokoliv. Nezapomeňte navrhnout nějaká vylepšení, popřípadě partnera pozvat na doučování. Citlivý partner vás po takovémto dopise jistě mile překvapí.
Podělte se o hlt lahodného nápoje se svým milovaným, bude nesmírně překvapen vaším originálním nápadem a vaší nečekanou divokostí.
-

Rady pro muže:

Nikdy nemůžete ženě dopřát kouzlo jejího prvního chtěného polibku..., ale můžete se tomu přiblížit - ve vhodné chvíli líbejte partnerku na krk či na holá záda.
Líbejte ženu od rtů po krku směrem dolů a jděte tak daleko, jak jen jí to bude milé, a ne, abyste se zastavili u pupíku. Vždyť záleží na jejím přání.
.
.
.
Chceš ho nažhavit na vášnivou noc? Zkus tohle!
Jemně jazykem obkruž jeho rty. Potom se k němu pomalu přisaj a pozor - můžeš i něžně kousnout! Chvíli ho takto dráždi a až dojde k vášnivějším polibkům, utni to, líbezně se na něj usměj a řekni mu, že zbytek ho čeká večer. Neodolá!
POZOR! Pokud po tvém polibku bude potřebovat ručník, aby utřel tvoje sliny ze své tváře, zapomeň na noc plnou vášně. Radši si večer bude hrát se svým boxerem, který slintá míň než ty:-)!

Miluji tě ve 100 jazycích

26. října 2008 v 12:00 | Pěnička |  Profík v lásce
Albánsky - Te dua.
Anglicky - I love you.
Arabsky - Ana behibak. (žena muži)
Arabsky - Ana behibek. (muž ženě)
Arménsky - Yes kez sirumen.
Bambara - M'bi fe.
Bangla - Aamee tuma ke bhalo aashi.
Bělorusky - Ya tabe kahayu.
Bisaya - Nahigugma ako kanimo.
Bulharsky - Obicham te.
Cannadsky - Naanu ninna preetisuttene.
Creol - Mi aime jou.
Česky - Miluji tě.
Dánsky - Jeg Elsker Dig.
Eskymácky - Negligevapse.
Esperantem - Mi amas vin.
Estonsky - Ma armastan sind.
Etiopsky - Afgreki'
Faroesky - Eg elski teg.
Farsi - Doset daram.
Filipínsky - Mahal kita.
Finsky - Mina rakastan sinua.
Francouzsky - Je t'aime, Je t'adore.
Georgsky - Mikvarhar.
Gujaratsky - Hoo thunay prem karoo choo.
Havajsky - Aloha wau ia oi.
Hebrejsky - Ani ohev et otha. (žena muži)
Hebrejsky - Ani ohev otah. (muž ženě)
Hiligaynon - Guina higugma ko ikaw. (muž ženě)
Hiligaynon - Palangga ko ikaw. (žena muži)
Hindi - Hum Tumhe Pyar Karte hae.
Hmong - Kuv hlub koj.
Holandsky - Ik hou van jou.
Hopi - Nu' umi unangwa'ta.
Cheyenne - Ne mohotatse.
Chichewa - Ndimakukonda.
Chorvatsky - Volim te.
Ilonggo - Palangga ko ikaw.
Indonézsky - Saya cinta padamu.
Irsky - Taim i' ngra leat.
Islandsky - Eg elska tig.
Italsky - Ti amo.
Japonsky - Aishiteru.
Jazyk afrikaans - Ek het jou lief.
Jazykem Siouxů - Techihhila.
Kambodžsky - Soro lahn nhee ah.
Kantonskou čínštinou - Ngo oiy ney a.
Kapampansky - Kaluguran daka.
Katalánsky - T'estimo.
Keltsky - Ta gra agam ort.
Kiswahili - Nakupenda.
Konkani - Tu magel moga cho.
Korejsky - Sarang Heyo.
Korzicky - Ti tengu caru.
Latinsky - Te amo.
Libanonsky - Bahibak.
Litevsky - Es tevi miilu.
Lithuánsky - Tave myliu.
Maďarsky - Szeretlek.
Malay - Saya cintakan mu. / Aku cinta padamu.
Malayalam - Njan Ninne Premikunnu.
Mandarinskou čínštinou - Wo ai ni.
Marathi - Me tula prem karto.
Mohawk - Kanbhik.
Moroccan - Ana moajaba bik.
Nahuatl - Ni mits neki.
Navaho - Ayor anosh'ni.
Německy - Ich liebe dich.
Norsky - Jeg Elsker Deg.
Pandacan - Syota na kita!!
Pangasijsky - Inaru Taka.
Papiamento - Mi ta stimabo.
Persky - Doo-set daaram.
Polsky - Kocham Ciebie.
Portugalsky - Eu te amo.
Prasečí latinou - Iay ovlay ouyay.
Rumunsky - Te ubesk.
Rusky - Ya tebya liubliu.
Řecky - S'agapo.
Setswana - Ke a go rata.
Sindhi - Maa tokhe pyar kendo ahyan.
Skotskou galštinou - Tha gradh agam ort
Slovensky - L`ubim ta.
Slovinsky - Ljubim te.
Srbsky - Volim te.
Svazijsky - Ninapenda wewe.
Španělsky - Te quiero. / Te amo.
Švédsky - Jag alskar dig.
Tagalog - Mahal kita.
Tahitsky - Ua Here Vau Ia Oe.
Tamil - Nan unnai kathalikaraen.
Teletubbiesky - Tuli-tuli, tuli-tuli, tuli-tuli.
Telugu - Nenu ninnu premistunnanu.
Thaiwansky - Wa ga ei li.
Thajsky - Chan rak khun. (žena muži)
Thajsky - Phom rak khun. (muž ženě)
Turecky - Seni Seviyorumb.
Ukrajinsky - Ya tebe kahayu.
Urdsky - Mai aap say pyaar karta hoo.
Vietnamsky - Anh ye^u em. (muž ženě)
Vietnamsky - Em ye^u anh (žena muži)
Welšsky - 'Rwy'n dy garu. - Eg elska tig×.
Yiddish - Ikh hob dikh.
Yoruba - Mo ni fe.

Líbání podle znamení

26. října 2008 v 11:59 | Pěnička |  Profík v lásce
Vaše polibky jsou rychlé a prudce přizpůsobivé,plné potěšení,které však brzy vyprchá.

Býk:

Vaše polibky váhají,jsou opatrné,upřímné,dokážou však pokračovat vytrvale dál a dál...

Blíženci:

Vaše polibky bývají často přerušovány křečovitým chechotem,úsměvy a směšnými poznámkami.

Rak:

Vaše polibky jsou teplé a něžné a nikdo se jich nebude chtít zbavit.

Lev:

Vaše polibky jsou divoké a vášnivé,kousavé a dravé.Očekáváte potlesk za váš výkon.

Panna:

Vaše polibky jsou tak jemné a čísté,že si jich vaše drahá polovička všimne až když s líbáním skončíte.

Váhy:

Příliš se obáváte o svůj dech,než aby jste se odvážili opravdu líbat.

Štír:

Přeskakujete polibky a jdete přímo k věci ....ať už je tím myšleno cokoli.

Střelec:

Vaše polibky jsou překvapivé,políbené oběti nechávají toužit a čekat více.

Kozoroh:

Vaše polibky jsou intenzivní a ušlechtilé okamžiky kontrastu napětí vašeho dne.

Vodnář:

Vaše polibky jsou mokré a věčné,někdy se snažíte otevírat oči při líbání.

Ryby:

Vaše polibky jsou romantické,zamilované a věčné.

32 přiznání lásky

26. října 2008 v 11:57 | Pěnička |  Profík v lásce
1.
-
Dá-li děvče chlapci facku, může jí ten chlapec líbat tak dlouho dokud chce
2.
-
Zhasne-li děvče chlapci sirku, chce náležet jenom jemu
3.
-
Líbá-li děvče chlapce se zavřenýma očima, miluje ho
4.
-
Z polibku poznáš, rádo-li Tě děvče má
5.
-
Šlápnutí na nohu - vyznání lásky
6.
-
Vypláznutí jazyka - miluje Tě
7.
-
Kašle-li děvče při polibku, chce náležet jinému
8.
-
Má-li děvče ve vlasech květ, může být milována všemi
9.
-
Pohrávání s vlasy - máš mě ráda?
10.
-
Kousnutí do ruky - žárlím
11.
-
Dívá-li se chlapec do očí - náleží jen Tobě
12.
-
Dívá-li se chlapec do očí - touží po Tobě
13.
-
Líbá-li Tě chlapec dlouho - miluje Tě
14.
-
Ohne-li Tě chlapec při polibku - chce víc
15.
-
Směje-li se při polibku, je šťasten
16.
-
Když se dívka při polibku trápí - zaslouží se jej
17.
-
Dívá-li se chlapec na Tebe dlouho, líbíš se mu
18.
-
Od násilného polibku dostaneš větší chuť
19.
-
Chlapce při polibku nesmíš odtrhnout
20.
-
Žárlí-li chlapec, dej mu polibek
21.
-
Polibek na ruku je pro chlapce trápení
22.
-
Tiskne-li Tě chlapec do náruče, odhaluj se
23.
-
Lásku neodpírej
24.
-
S každým se nemiluj
25.
-
Když se děvče olízne, chce polibek
26.
-
Polibek není hřích
27.
-
Polibek ve tmě je nejsladší
28.
-
Chlapec při polibku obejme dívku levou rukou a pravou ji vezme lehce za ňadra
29.
-
Polibek se musí opakovat, protože je nutný pro mládež
30.
-
Děvče má mít při polibku zavřené oči
31.
-
Hodinky číselníkem dolů - zamilování
32.
Kdo lásku zakazuje je blázen a žárlivec

Učeš se jako Ash

26. října 2008 v 11:54 | Pěnička |  Ashley Tisdale
Obleč se jako Miley Cyrus

26. října 2008 v 11:47 | Pěnička |  Foto love story
Miley Cyrus outfit 3

Úžo photoshooty...

26. října 2008 v 11:44 | Pěnička |  All graphics

Ash a styly

26. října 2008 v 11:36 | Pěnička |  Ashley Tisdale

Ashley styl (1)

!!!POZOR!!!

17. října 2008 v 14:26 | Pěnička |  !!!POZOR!!!

Hledá se nový člověk,který by věděl kolik sourozenců je v rodině jestliže je v rodině 5 bratrů a každý z nich má 2 sestry,tak kolik,co?

Omluva

17. října 2008 v 14:21 | Pěnička |  !!!POZOR!!!
Omlouvám se,že nepíšu,ale mám takový problém,bohužel nemám moc času protože se šprtám na příjmačky tak mi to promiňte!

P.S.:Zlepším se!

Trička Simsonovi

15. října 2008 v 15:42 | Pěnička |  Crazy
http://www.retroclobber.co.uk/cartoon-t-shirts/images/tshirts/homer-simpson-t-shirt.jpg